Makale Kategorileri

Makaleler » Blog » Askere ne hediye alınır?

Askere ne hediye alınır?

Hediye verme sezonu yaklaşıyor ve sizin için nihai askeri hediye rehberimiz var. Askere yeni katılan, bir süredir askerlik yapmış, bir gazi ya da henüz askere gitmemiş ancak bu kadar yakında yapmayı planlayan birine hediye veriyor olun - mükemmel bir hediyemiz var onlar için. Unutmayın, Hediyedolu.com olarak sizler ve asker yakınlarınız için en iyi hediyeleri satışa sunduk. Durmayın, hemen bize ulaşın!

 

Askerlik mezunu veya hiç hizmet etmemiş aile ve arkadaşlarından emeklilik için hediyeler onlar için zor bir karar olabilir. Noel, doğum günleri, yıldönümleri veya diğer özel günler için, bazen bu özel hediyeyi bir askeri kişiye seçmek zor olabilir. İşte, ne durumda olursa olsun hayatınızdaki askeri kişi için birkaç hediye fikri.

Taktik teçhizat şirketleri, muharebe birliklerinin en yeni ürünlerini kullanırken görülmesine bayılıyor, ancak ücretsiz bıçakları, teçhizatları ve en son cihazları kabul eden askerler, Ordu politikasını ihlal ediyor. Savunma konferanslarının sergi salonlarında her zaman olur: Firmalar, üniformalı askerlere ve diğer hizmet üyelerine "schwag" olarak bilinen ücretsiz dişli örnekleri dağıtır.

Diğer birçok şirket ve kuruluş, ülkelerine hizmet etmenin bir ödülü olarak askerlere mal ve hizmet vermeyi sever. Ancak, geçtiğimiz günlerde yayınlanan Ordu rehberliğine göre, askerlerin askerlik statüleri nedeniyle verilen hediyeleri kabul etmeleri genel olarak yasaklanmıştır.

Kent, bu yüzden "sürekli olarak insanları her yıl kuralları aşmaları için eğitmeye çalışıyoruz çünkü onlar her zaman sezgisel değiller. ... İnsanlar anlamayabilir" dedi Kent. "Benim gibi bir adam, ben bir etik avukatıyım ve her yıl görevlerimizden biri, insanları neyi yapıp yapamayacaklarını bildiklerinden emin olmak için kurallar konusunda eğitiyoruz." Askeri etik ve çıkar çatışması kuralları bir Savunma Bakanlığı talimatı tarafından yönetilirken, her askerlik hizmeti kabul edilebilir ve yasak faaliyetler hakkında kuvvete kendi rehberliğini sağlar.

Askerin Hediyesi, Birinci Dünya Savaşı sırasında bir ailenin cesaretinin ve dayanıklılığının, Gelibolu'daki korkunç kayıpların ve  hareketli bir hikayesidir.

Askerin Hediyesi, Türkiye'de, ulus bağlamında ve dünyada olduğu şekliyle kültür ve ruhumuzdaki değişimler için çok önemli olan bir zamanı anlamlı ve güzel bir şekilde özetlemektedir. Birinci dünya savaşı, insan hayatını toptan yok etmesi bakımından yıkıcıydı ve Türkiye gibi yeni doğan bir ulus için bu ölümcül kayıp, çok geniş kapsamlı etkilere sahip olacaktı. Askerin Hediyesi, genç bir kızın ve babasının hayatlarının dünya siyasetinin müdahalesine ve kişisel aile kaybına uyum sağlamak için değiştiği ve değiştiği gibi, o zamana açılan samimi bir penceredir.

Hediye verme mevsimi geldi. Çevrimiçi perakendenin popülaritesi ile başkaları için hediye satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Alışveriş daha kolay olsa da, Asker'i hayatınıza ne katacağınızı bilmek olmayabilir. Askeriniz sizinle hediye fikirlerini paylaşmakta iyi olsun ya da olmasın, hayal kırıklığına uğratmayacak bir hediye listesi hazırladık. İşte Askerler için hediyelerle ilgili nihai rehberimiz.

ASKERE HEDİYE TAVSİYELERİ

Kişiye Özel Kupa Bardak

Özel Tasarım Kalem 

Kucak Tepsisi

Ahşap Tablo

Matara

Kemer

Çorap

Abur - Cubur Kutusu

Traş Losyonu

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır