Makale Kategorileri

Makaleler » Blog » Bir Kadına Nasıl Hediye Verilir?

Bir Kadına Nasıl Hediye Verilir?

İlk Neandertal aşkına cilalı bir kurt uyluk kemiği sunduğundan beri erkekler kadınlara hediyeler veriyor. Takip eden bin yılda, homo sapiens tekerleği, dizüstü bilgisayarı, köpük fan parmağını icat etti ve aya bir adam koydu. Ancak erkekler, hayatlarındaki kadınları özel günler için anlamlı hediyeler almak için henüz bir sistem geliştirmemişlerdir. Bir kamu hizmeti olarak, homo sapiens ve homo inermis için bu hediye sistemini sunuyorum .

Neden vermeliyim?

Hediyeler sevgi ve şefkat gösterir ve aynı zamanda takdirin de işareti olabilir. Tesadüfen, hediyeler tarih boyunca zenginlik, başarı ve gücü göstermek için de kullanılmıştır. İnanın bana, harika bir hediye veren olduğunuzda, romantik bir partner olarak statünüz ve arzunuz katlanarak artar. Kadınların anlamlı bir hediye almaktan daha çok sevdikleri tek şey, onu kıskanç arkadaşlarına göstermek.

Sevdiklerinize bir hediye vermek, ilişkinizdeki sıcaklığı, güveni, şefkati ve samimiyeti derinleştirir ve hatta size olan hayranlığını artırır. Hediye vermenin bu çıra etkisi sadece büyük yıl dönümleri ve bayramlar için saklanmamalı, aynı zamanda "normal" hayatınız boyunca alevin yanmasını sağlamak için kullanılmalıdır.

Ne vermeli?

Hediyelerin bir servete mal olması gerekmez (ve hatta ücretsiz veya ona yakın olabilir); Çoğu kadın hareketi fiyat etiketinden daha çok takdir ediyor. Aslında, çok pahalı bir hediye, özellikle bütçeyi zorlarsa veya önemli olduğunu düşündüğü diğer harcama önceliklerini azaltırsa, sevinçten daha fazla endişe yaratabilir. Gerçekten önemli olan düşüncedir, bu yüzden seçiminize bazılarını koyun. 

Fikir açlığı çekiyorsanız, aşağıdaki soruların cevaplarını içeren bir dosyaya başlayın. Onlara ara sıra ve ince bir şekilde (hepsini aynı anda değil) sorun ve yanıtlarını ( neden dahil ) dikkatlice kaydedin:

 • Boyutları. Ölçülerini ve hangi stili tercih ettiğini not edin. (Bunlar asla paylaşılmayacaktır, unutmayın.) Ayrıca ünlünün en çok neye benzediğini ve hangi figürün benzediğini not edin; bunu, iyi görünecek şeyler satın almanıza yardımcı olacak mağaza görevlileri için bir kılavuz olarak kullanın.
 • En sevdiği renk (ve neden hoşlandığını). Ayrıca en sevmediği rengi kaydedin ve içinde asla bir şey satın almadığınızdan emin olun. Renk kaydedin sen onu görmeyi seviyorum (hani, onu kızdırma yapar ve asla o ne kadar güzel olduğunu hatırlatmak için başarısız bir). Bu renk, güçlü bir hediye bileşeni olabilir; Eğer ona onu sevdiğini söylersen, o da sevecek. Garantili.
 • En sevdiği çiçek. Yedek olarak, Çiçeklerin Dili için bir rehber burada . Dünyanın her yerindeki kültürler çiçeklere anlamlar yükledi ve onları aşıklara ve rakiplere mesajlar göndermek için kullandı. Örneğin lavanta renginde bir gül vermek, ilk görüşte aşkı simgeliyor. Güçlü şeyler.
 • Altın mı gümüş mü giyiyor? İsteyin ve ona (neredeyse) yalnızca tercih ettiği şeyi satın alın.
 • Doğum taşı nedir?  Ve hoşuna gitti mi? Garantili değil, bu yüzden sorun. Not edin ve mücevher içeren mücevherleri satın alın.
 • Takı demişken, sevdiği bir kültür ya da trend var mı? Asya, Güneybatı, gotik, Viktorya dönemi, ultra modern minimalist. Hem mücevher hem de giyim satın alımlarından hoşlandığını not edin.
 • En sevdiği tasarımcı, eğer varsa. Bu tasarımcıyı içeren kıyafetleri veya aksesuarları arayın veya bu tarzda bir şey bulmak için bir mağaza görevlisinden yardım isteyin.
 • En sevdiği yemek veya yemek. Onun için yemek pişirmek (veya sipariş vermek) onu şaşırtmanın ve memnun etmenin harika bir yoludur.
 • En sevdiği hayvan ya da onun (ya da sizin) onun ruhunu simgelediğini düşündüğü hayvan. İşte ruh hayvanları için bir rehber . Ona yanında taşıyabileceği bir hediye verin ya da en iyi ya da en güçlü benliği olması için ona ilham veren bir gösteri yapın.
 • En sevdiği yazar veya kitabı. Onun için bir ilk baskı satın alın veya en sevdiği yazarın bir sözünü çerçeveleyin. Ya da çocukken sevdiği bir kitabın bir kopyasını bulun.
 • En sevdiği film veya TV şovu. Tek başınıza şarap ve atıştırmalıklarla ya da siz ve çocuklar ev dışındayken kız arkadaşlarınızla bir ara izleme seansı düzenleyin. Daha da iyisi, birlikte, paket yemekle kanepede sarılmak. İstediği zaman izleyebilmesi için en sevdiği filmi satın alın. En sevdiği karakter veya sahneden bir alıntı yapın.

Unutmayın! En kaliteli hediye sitesi Hediyedolu.com'dur 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır