Makale Kategorileri

Makaleler » Blog » Bir kadına neden hediye almamalısınız?

Bir kadına neden hediye almamalısınız?

Geçmişte çıktığınız birçok kadına kaç hediye aldınız? Onlara hediye almak onların sizin için sevgisini ve çekiciliğini artırıyor mu? Ve eğer öyleyse, neden şu anda sizinle değiller?

Burada okumak üzere olduğunuza inanmayacaksınız ama bir kadına hediye almadan önce tüm erkeklerin bilmesi gereken gerçek. Herhangi bir kadına sırf ona ilgi duyduğunuz için bir hediye almayın, onun size olan ilgisini artırmayacaktır.

Bir kadını yeni tanıyorsanız ve alıcıya verilen hediyenin onun dikkatini çekmenize gerçekten yardımcı olacağını düşünüyorsanız, o zaman uzun bir şeydasınız, yanlış bir yaklaşımla yanlış yöne doğru ilerliyorsunuz demektir.

Size çekici gelmesini sağlayacak, sizin için herhangi bir çekim hissetmemesi, sizi düşünmesini sağlamanız ve sizden haber almak istemeniz, ona aldığınız hediye değildir. Onun için aldığın hediyenin ne kadar pahalı olduğunu sana çekici gelmesini sağlayacak.

Eğer ona iyi davrandığını düşünüyorsan ve belki bu onun seni potansiyel talip olarak görmesine neden olur. Şimdi anlamalı ve her şeyi netleştirmelisiniz ... ..

Cazibe, GÜZEL olmakla ilgili değildir, bu, ikinizin de ikinci kişiye karşı deneyimlediğiniz o özel duyguyla ilgilidir, eğer deneyim orada değilse, ona aldığınız hediyeler ne kadar pahalı olursa olsun, onu sizin için çok çekici hissettirecektir. .

İnce! Hediye ile heyecanlanacak, gülümseyecek ve sizinle gülecek ve hatta sizi öpecek ya da gagalayacak, onun sevgisini kazandığınızı düşünmeyin ve sizin için büyük bir cazibe hissetmesi gerekir. Hayır, siz ona hediyeyi almadan önce cazibe merkezi olmasaydı; sadece hediye yüzünden yaratılmayacak.

Beni burada yanlış anlamayın, kibar olmak iyidir, cimri olmayın ama bir kadının ilgisini çekmek ve onu size çekici hissettirmek istediğinizde, hediyesini almak asla en iyi seçenek değildir.

Kadınlar , dikkatleri için onlara rüşvet vermeye çalıştığınızı kolayca düşünmelerini sağlayan bu öngörüye sahiptir. Hediyeyi sizden alacaklar ve minnettar olduklarını gösterecekler ancak size olan ilgilerini azaltacak çünkü hediyeniz onlara rüşvet gibi görünecek.

Şövalyelik rüşvetten farklıdır.

Kadınlar şövalyeliğe bayılırlar, ona bir kapıyı açmasına yardım etmek, oturması için sandalyeyi çekip çıkarmak, onu bir eliyle kalabalık bir odaya sokmak gibi …… burada özü anlıyorsunuz.

Nerede sorun şimdi yatıyor biraz adam karışımı olmasıdır şövalyelik ile rüşvet, bunları birbirine karıştırmak eğer inecek yer dostluk bölgesinde yer almaktadır.

Bir kadın neden şövalyelikten hoşlanır, çünkü şövalyelik gerçektir; bu onları başkalarına çekici gelmeleri için manipüle etme girişimi değildir. Bu, hediyelerinizi, güzelliğinizi ve / veya çiçeklerinizi geri çekmenizin ve her şeyden önce onun çekiciliğini size doğru kıvılcımlandırmanızın tam sebebidir.

Onun çekiciliğini kazanmak ve saygıyı korumak ve onun veya herhangi bir kadının size takıntılı olmasını sağlamak ve sizin ve sadece sizin için kontrol edilemez bir şehvet hissetmek istiyorsanız ...

… O zaman bu takıntı yöntemine bakmalısın . Ama sizi uyarmalıyım, kötüye kullanma çünkü onun cinsel dürtüleri başa çıkamayacak kadar fazla olabilir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır