Makale Kategorileri

Makaleler » Blog » Burçlara göre hediye fikirleri nelerdir?

Burçlara göre hediye fikirleri nelerdir?

 

Bazı insanlar burçlarında sekme olup olmadığını kontrol ederken, diğerleri astrolojiye ilgi duyarlar, güneş burcu, ay burcu ve yükselen burcun ayrıntılarını gibi okuyabilirler.

Ancak astrolojik fandom yelpazesine düştüğünüz her yerde, zodyakın modern kültürün büyük bir parçası haline geldiği gerçeğini görmezden gelmek zor. Herkes bilir - en azından bir düzeyde - Merkür gerilediğinde işlerin riskli hale gelebileceğini ve dolunay geldiğinde güçlenmek doğaldır, eğer sadece muhteşem göründüğü için.

Ve tabii ki çoğu insan güneş burcunun ne olduğunu bilir. Ancak astroloji sadece Instagram memleri için değildir - buralarda burç takıntılı arkadaşlarınızın mutlaka sevecekleri pek çok burç temalı hediyeler vardır; ister Koç burcu, Balık burcu, ister Kova burcu yükselen Yengeç ve ay Oğlak burcu olun.

Doğum çizelgesini ezbere ezberlettiğinde (ve ben sadece güneşi ve ayı hakkında konuşmuyorum - yükselen Jüpiter, Mars ve Venüs'ten bahsediyorum), ana akım burç saplantısını kırmak imkansız gibi görünüyor hediye verme görevi. Yine de, burçlarına göre kiminle çıkacağını seçse veya bilgisinin güneş burcunun biraz ötesine geçtiğini kabul etse de, burç seven her tür arkadaş için bir hediye vardır. İleride yıldızlarda yazılanları görün.

Bu yılki tatiller için özel birini ne alacağınıza şaşırdınız mı? Bırakın yıldızlar karar versin. Bu sezonun sunduğu tüm hediyelerden bunalmak yerine, kendi özel stilleriyle tam olarak hangi hediyelerin eşleştiğini bulmak için yıldız falına dönün. Şık çantalardan özledikleri ayakkabılara kadar, bu tarzın mistik rehberiniz olduğunu düşünün.

Öyleyse, ister klasikleri seven bir Yengeç isterse sofistike bir Başak olsun, kısa bir parşömende sevecekleri bir şey olduğunu bilin. Her yıldız burcunun sevdiklerine bir avuç şık hediye alışverişi yapmak için okumaya devam edin ve bir kez ve sonsuza kadar hediye vermekten gizemi çıkarın.

Elbette, bu hediyeleri tam olarak nerede bulacağınızı bilmek, doğru olanı seçmek gerçekten zor olabilir.

Ve bir de gerçek şu ki, harika bir hediye veren biri olmanıza rağmen, yardım edebiliyorsanız mükemmel bir hediyeyi bulmak için saatler harcamak istemezsiniz.

Önerdiğimiz ürünleri seveceğinizi umuyoruz!

HediyeDolu'nun burçlara göre hediye önerileri;

Kova: Kişiye Özel Kupa

Yengeç: Tablo

Aslan: Kucak Tepsisi

Boğa: Cüzdan

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır