Makale Kategorileri

Makaleler » Blog » Çekilişlerle veya doğrudan hediyelerle promosyon vermek

Çekilişlerle veya doğrudan hediyelerle promosyon vermek

Yollarından biri müşteri çekmek geçer hediyeler ve bu ilginç soruya yükselebilir: Doğrudan hediyeler veya çekiliş? Her iki tanıtım biçimi de ilginç olabilir ve satın alımları motive edebilir, bu nedenle bir karar vermek veya diğerini yapmak zor olabilir. Bazı insanlar sadece doğrudan hediyelerle, diğerleri ise sadece iyi bir şeye sahip olma olasılığıyla motive edilir. 

Bir yandan, doğrudan bir hediye, satın almayı motive etmenin iyi bir yoludur , hatta insanların bir ürün veya benzeri bir ürün arasında karar vermesi iyi bir fikirdir. Ayrıca bu hediyenin çok pahalı olması gerekmez ve çoğu durumda toplu olarak satın alındığı için gerçekten ucuzdur. Öte yandan, bir beraberlikHediyeyi verenin, potansiyel müşterileri cezbeden çok daha pahalı bir şeyi karşılamasını sağlar. 

Bir detay gibi göründüğü için doğrudan hediyeyi tercih eden birçok insan var ve hatta hediyeye erişmek için bir ürün için diğerinden biraz daha fazla para ödemeye istekliyken, diğerleri gerçekten sadece erişemeyecekleri pahalı bir hediye ile motive oluyorlar. Başka bir yoldan. Doğrudan bir hediyenin ana teşviklerinden biri , satın alma için "ücretsiz" bir şeye, güvenli bir şeye sahip olmanızdır; Bir eşantiyonun ana teşviklerinden biri, satın aldıkları için iyi veya pahalı bir şey alabilmeleridir, bu harcananlardan çok daha pahalı bir şeydir. Biri doğrudan hediye ana tehlikelerdaha sonra satın alanların çoğu, diğer insanlar ürünü deneyebilmiş ve zaten ona "takılmış" olmasına rağmen, hediyeyi vermedikleri için satın almıyorlar.

  Hediye hediyelerin temel dezavantajlarından biri, başarılı olmazlarsa veya kimse satın almazsa, her zamanki olmasa da, ona çok para harcamış olmalarıdır. Ne daha iyi? Müşteriye bağlıdır, herkesin kendi tercihleri ??vardır. 

Açık olan şu ki, doğrudan hediyeler ucuz olmalı ve çekiliş hediyeleri pahalı olmalıdır, örneğin bir plaj topuna karşı iPhone 5. İş hediyeleri, sadece müşteriler için değilŞirketlerde bir başka yaygın eğilim, sadece müşterilere hediye vermek (veya çekiliş vermek) değil, aynı zamanda çalışanlara, ortaklara, pazarlık yaptığınız kişilere, tedarikçilere vb. Bu durumda önemli olan uygun bir hediye bulmaktır, ucuz bir şeye değmez ama özel olduğu kadar pratik bir şey de olmalıdır. Şirketin imajının sunulan hediyeye bağlı olduğunu düşünmelisiniz. 

Çoğu durumda özel bir hediye yoktur , şirket logolu reklam hediyeleri kullanılır ve bu da bir başka ilginç olasılıktır. Çekilişlere gelince, birçok şirket ücretli geziler, kaçamaklar veya minimum düzeyde pahalı hediyeler sunuyor ve hatta bazıları bunu belirli bir üretkenlik düzeyine ulaşana kadar çekiliş olarak kullanmıyor.

Unutmayın! Müşterileriniz için en iyi hediyeler, Hediyedolu.com'da! 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır