Makale Kategorileri

Makaleler » Blog » En iyi hediye nedir?

En iyi hediye nedir?

 

"Bu yıl X karşılığında ne almalıyım?" "Y için alışveriş yapmak imkansız." "Z yaşındaki çocuklar için en iyi hediyeler hangileridir?" Tanıdık geliyor mu? Evet, tatil mevsimi ne kadar keyifli olursa olsun, hediye toplama söz konusu olduğunda bazen bilinçli seçim yapmadan tüketmeye zorlanıyoruz. İyi niyetliyiz, ama bazen sadece verecek bir şeye sahip olmak için bir şeyler satın alırız. Bil bakalım ne oldu? Böyle olmak zorunda değil. Hediye verdiğiniz kişiyle ilişkinizi düşünmek için 10 saniye bile yavaşlamak, tüm hediyelerinize anlam katacaktır. Öyleyse harika bir hediye olan nedir? Bize göre, iyi bir hediye sizinle alıcı arasındaki bağı vurgulayacak, zamana dayanacak ve içinde sizden bir parça bulunduracaktır. Hediyedolu.com olarak sizler için en mantiklı ve kullanışlı hediyeleri satmaktayız.

Zaman oldukça iyi

Ağacın altındaki parlak paketler güzeldir ve harika olabilir. Ancak seçeneklerimiz fiziksel hediyelerle sınırlı değil. Yeni bir akıllı saat kadar güzel ve kolay bir şekilde kapanmasa da, zamanımız harika bir hediye olabilir. Gezileri ve maceraları veya daha basit toplantıları hediye edebiliriz. Bir arkadaşla yeni bir kahve dükkanına gitmek için plan yapmak zamanın, sevginin ve kahvenin armağanıdır. Zaman hediye etme olanakları sonsuzdur.

Zamansal duyarlılık

Sadece zamanı hediye etmekle kalmayabiliriz, aynı zamanda hediyelerimizi geliştirmek için zamanı bir araç olarak da kullanabiliriz. Evet, arkadaki son küçük özel hediyenin büyük etkiye açılması için hediyelerin dağıtımını zamanlamak oldukça heyecan verici olabilir. Ancak tatillerde daha sonra kullanılabilecek hediyeler de verebiliriz. Yılın daha keyifli bir zamanı için bir gezi planlayabilir veya alıcının gerçekten ihtiyacı olduğu bir zamanda evin etrafındaki işleri düzeltmeye yardım etmeyi teklif edebilirsiniz. Kendin yap kupon kitapları ve hediye çekleri önemsediğini göstermenin harika bir yoludur, ancak bunları takip edip zamanında kullanıldıklarından emin ol.

Bir bağlantı oluşturun

İyi bir hediye, alıcıya sadece istediği veya ihtiyaç duyduğu bir şeyi sağlamaz. Ayrıca, onlarla olan bağlantınızı vurgular ve geliştirir. Ortak bir ilgiyi yansıtan veya onların tutkuları hakkındaki bilginizi gösteren bir şey vermek iyidir, ancak zaman içinde bu tercihleri ??takip etmek zor olabilir. Bir hatıra ya da eski bir aksesuar gibi, kendileri için de hatırlanabilecek, sizin için anlamlı bir şey vermeyi düşünün. Bu aynı zamanda artık ihtiyacınız olmayan bir eşyaya yeni bir fayda sağladığınız ve yepyeni bir ürün satın almanın getireceği etkiyi engellediğiniz anlamına da gelebilir.

Son yap

Ne vermeye karar verirsen ver, kalıcı olacağından emin ol. İyi yapılandırılmış, dayanıklı bir ürün seçmek, tatil bittikten çok sonra bile hediyenizi koruyacaktır. Daha da iyisi, yıllar boyunca iyi baktığınız favori bir öğeyi başkalarına iletebilirsiniz. Temelde işlevsel olan ancak biraz sevgiye ihtiyaç duyan eski bir favori var mı? Kendiniz onarın ve temizleyin veya bu konuda size yardımcı olabilecek birini bulun ve ardından ürünü hediye edin. Mükemmel hediye için harika bir fikriniz mi var? Sıfırdan kendiniz yapın veya mevcut bir öğeyi veya hediyeyi süsleyin. Bu seçeneklerden herhangi biri, hediyenizin bir parçası olarak kendinizden bir parça paylaştığınızdan emin olmanın harika bir yoludur. Ayrıca, sadece ne verdiğiniz değil, nasıl verildiğini de unutmayın. Bir hediyeye eşlik eden harika anılar bir ömür boyu sürebilir.

Anlamlı Seçenekler

Yenilenebilir Yaşam zihniyetiyle herhangi bir şey için alışveriş yapmak gibi hediye aramak, sürecinize iki yeni soru eklemekle ilgilidir - bu, nereden geldi ve birisi işini bitirdiğinde nereye gidecek? Nesne ve kişi ile olan bağlantıları aynı anda düşünmek, süreci baştan döngüsel hale getirir. Hediye vermenin en iyi yanı, birbirimizle ve paylaştığımız dünyayla bir ilişkinin kutlanmasıdır. Tatillerin ruhu budur, umarız bu yıl en çok yaşarsınız.

 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır