Makale Kategorileri

Makaleler » Blog » Erkek Sevgiliye Hediye Fikirleri (2020)

Erkek Sevgiliye Hediye Fikirleri (2020)

İlişkiniz ister yeni ister eski olsun, erkek arkadaşınıza hediye vermenin nasıl yapıldığını göstermenin tam zamanı. Bu, onun doğum gününü, birinci yıldönümünü, 10. yıl dönümünü veya başka bir hediye verme olayını kutlamadan önce biraz düşünmek anlamına gelir. Bunu yaparsanız, onu o kadar havalı ve o kadar ilginç bir şeyle şaşırtacaksınız ki, bundan sonra sizin seviyenize, karşılığında gerçekten muhteşem bir hediye ile geçmesi gerektiğini anlayacak.

Mükemmel erkek arkadaş için bir hediye bulmak zor olabilir - neyse ki, onu gülümsetecek çok sayıda kişiselleştirilebilir hediyelerimiz var. Son dakika hediyesine ihtiyacın olursa olsun ya da aylardır sürpriz bir parti planlıyor olsan da, onun senin için tam olarak ne anlama geldiğini göstermek için zaman ayır.

Karşı cins için hediye almak zor bir iştir. Bayanlar, hiç yukarıda ve öteye gidiyoruz ve hala hedefi özlüyor muyuz? Hayatınızdaki erkekler için en iyi hediyeleri seçmek göz korkutucu görünebilir, ancak mücadelenin üstesinden gelmek ve mükemmel hediyeyi bulmak mümkündür. Erkekler ve kadınlar hediyelere farklı bakıyor olabilir mi?

Bazen erkekler ve kadınlar istedikleri konusunda farklı diller konuşuyor gibi görünüyor. Çoğu sevdiklerimiz - kocalar, erkek arkadaşlar, babalar ve erkek kardeşler - ne olursa olsun çabalarınızı takdir edeceklerdir, ancak çoğumuz çabalarımızın alıcılarını gerçekten şaşırtmak ve etkilemek istiyoruz. Ne isteyebileceğiyle ilgili ipuçlarını dinleyerek zaman geçiriyoruz. Hayal kırıklığı ve zaman bizi yenene kadar tahmin eder ve ikinci tahmin ederiz.

 

İlişkisi olan herhangi bir erkek, kendisi için doğru hediyeleri satın almanın önemini anlar, ancak bu kötü bir başarı değildir ve bu konuda biraz daha fazla yardıma ihtiyacım olduğunu kabul edecek kadar mantıklıyım. Kadınlar için iç çamaşırı satın alan erkekler için çeşitli rehberlerin varlığından kıkırdamayı tercih ederim (burada gerçekten rehberliğe ihtiyacımız var mı?), Ancak diğer kadınların hediye fikirlerine gelince, bir rehber biçiminde çok az ilgili çevrimiçi yardım var ve bununla yüzleşelim onun için bir hediye almak, onu doğru yapmaya çalıştığınızda her zaman çok eğlenceli veya zevkli bir deneyim değildir.

Biz erkekler, "aşkımızı" onlar için seçtiğimiz doğum günü hediyeleri ve hediyelerle etkilemek istiyoruz. İnisiyatifimizi kullandığımızı ve onun için en iyi doğum günü hediyelerini seçtiğimizi göstermek ve ardından gerçekten sevdiği bir şeyi bulmak için hediye paketini heyecanla parçalara ayırırken bu rahatlama hissinin tadını çıkarmak istiyoruz. Bu yıl gerçekten podyuma çıktığınızı ve çok düşündüğünüz hediyeleri seçtiğinizi anlarken ondan sevgi bakışı görün.

Şimdi, erkekler için yasal olarak iyi hediyelerin avlanmasının her zaman kolay olmadığını biliyoruz, bu yüzden erkek arkadaşınızın havasına en uygun olanı seçmenize izin verecek kadar yuvarladık. Unutmayı! En iyi erkek sevgili hediyesi, Hediyedolu'dan alınır!

 

Erkek Sevgiliye ne hediye alınır?

Zenga Deri Cüzdan ve Kartlık

Kucak Tepsisi 

MDF Tablo

Ahşap Saat

İstanbul Kabartmalı Kalem

Kartlık

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır