Makale Kategorileri

Makaleler » Blog » Hediye vermenin en orjinal 10 yolu

Hediye vermenin en orjinal 10 yolu

Hediyedolu, tarafından önerilen ideal bir hediye, sunduğumuz için mükemmel bir zaman almak için çok önemli bir nihai adım var. Ve bu, bir armağanı verme şeklimiz, onu alan kişinin zevkini büyük ölçüde etkiler.

Ona ne vereceğinizi hala bilmiyorsanız, Hediye Bulucumuza girin ve istediğiniz kişi için mükemmel hediyeyi kolayca bulun.

DOĞRU% 100

 

Bununla birlikte, bir hediye bir hediyeden çok daha fazlasıdır, özel biri için bir minnettarlık belirtisidir ve bazen hediyeyi açtıklarında yüzlerini görmek için sabırsızlanıyoruz . "Büyük açıklamanın" kendisiyle çok eğlenebiliriz ve çok fazla çaba harcamak zorunda değiliz.

 

Bazen süreci veren ve hediye alma bir olabilir hediye , işte kendi başına vardır 10 en yaratıcı ve özgün yollar bunları teslim etmek.

 

Olası olmayan teslimat

Alıcı, sizden bir hediye bekliyor olabilir ve doğal olarak onu sunacak kişinin siz olacağına inanacaktır. Mutlu bir sürpriz için kafa karışıklığı yaratabileceğiniz yer burasıdır Alıcının size hediye vermeyi asla beklemeyeceği birini bulun.

Bir seçenek, bir çocuk, aynı zamanda bir evcil hayvan veya yanlışlıkla posta teslimatınızı almış gibi davranan bir komşu olabilir. Sonunda, bu oluyor sadece alıcıyı yaklaşmak başkası alma ile hediye elinde .

 

 

Hazine avı

Gerçekten yaratıcı olmak istiyorsanız, bir çöpçü avı oluşturun ! Onlara, sonunda armağanlarına yol açacak ipuçları verebilirsiniz Çekinmeyin, ailenizden ve arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz, ne kadar çok katılırlarsa o kadar eğlenceli olur.

Bu yöntem tüm zamanların favorisidir. Bir varış noktasından diğerine sürpriz bir hediye için birkaç parça oluşturun . Bu biraz planlama ve ekim ipucu gerektirir. Bu görev, hediye vermeyi unutulmaz bir aktivite haline getirir .

 

 

Gizli hediye 

Hazine avından farklı bir fikir , hediyeyi saklamak ve alıcının bulmasını sağlamaktır . Sözlü ipuçları verebilir veya genel bir konum verebilirsiniz.

Başka bir seçenek de , sıcak veya soğuk oyunu oynayarak alıcının ne zaman yakında veya uzakta olduğunu bilmesidir. Hediyeyi bulmak kendi başına eğlencelidir, ancak içinde ne olduğunu görme dürtüsü oyunu daha da eğlenceli hale getirir.

 

 

Özel bir yerde

Alıcıyı kendisi için özel anlamı olan bir yere götürerek hediye sunumunu daha anlamlı hale getirin. Hediyeyi neden o yere teslim etmek için karar verdiğinizi hatırlayarak sunun ve onu unutulmaz bir an haline getirin.

Şimdi hediye veren bu özel yer eskisinden daha da önemli.

 

 

Sürpriz an

Bir hediye tarihi veya vesilesiyle yaklaşırken, alıcınız muhtemelen ona bir şey vereceğinizi bilir veya hisseder . Bu beklentiden kurtulmak için teslimat süresini değiştirin . Onu şaşırtmak ve hediyeyi daha heyecanlı bulmak için beklenmedik bir şekilde veya hatta farklı bir günde yapın .

 

 

Beklenmedik keşif

Bir hediye vermek yerine, alıcının ona çarpmasına izin verebilirsiniz Paketlenmiş olsun ya da olmasın, hediyeyi alıcının rutin olduğunu bildiğiniz bir yere koyun Onu gördüğünüzde tamamen şaşkına döneceksiniz.

 

 

Yap boz parçası

Bulmaca görüntüsü , gerçek hediyenin bir resmi , bir kelime veya nerede saklandığına dair bir ipucu olabilir. Parçaları alıcının bir araya getirmesi için hediye olarak sunun Bulmaca ne kadar karmaşıksa o kadar heyecan verici olacaktır.

 

 

Sahte paketleme

Buradaki hile, hayal kırıklığı tohumlarını ekmek, böylece daha sonra neşeye dönüşür.

Bir yardımcı program öğesinin boş kutusuyla başlayın, oyun oynamak için daha fazla kutu ve sarmalayıcıyla doldurun ve nasıl arama yaptığınızı bir süre boyunca eğlenin. Bunu onun için ne kadar zorlaştırırsanız, o kadar çok beklenti yaratırsınız, ancak dikkatli olun, onun için bunu imkansız kılmayın çünkü sinirlenecektir. Tabii ki o "Truva atı" paketinin içinde bir yerlerde gerçek hediye olacak .

 

 

Birinden daha iyi iki

Bir hediye harikadır, ancak iki hediye daha da iyidir . Sadece bir tane vermek yerine, onunla birlikte başka bir hediye alın. İlişkili olabilirler veya birbirlerini tamamlayabilirler.

Önce en az değerli olanı teslim edin ve onu başka hiçbir şeyin olmadığına inandırın. Birkaç dakika sonra, ikinci bir hediyenin olduğunu ona şaşırtın. Açtığınızda ve birincisinden daha iyi olduğunu gördüğünüzde, neşe içinde zıplayacaksınız.

 

Reklam öğesi sarmalama

Hediyeni güzelce sar . Hediyeyi sarma şekliniz , onu öne çıkarmanın başka bir yoludur. Paketlenmiş hediyeyi, açma şansı vermeden önce gözünüzün önünde bırakırsanız, heyecanı ve beklentiyi bile artırabilirsiniz .

Herkes hediyeyi bir çantaya koyabilir , ancak yaratıcı bir paketleme seçeneği için zaman ayırmak , alıcıyı gerçekten önemsediğinizi gösterir.

Herkes sürprizleri sevmez , ancak bahse gireriz ki herkes özel bir şekilde teslim edilen bir hediyeyi sever Eğlence sadece gözleri kapatmak, oyun oynamak, ipuçları vermek vb. İle sınırlı değildir.

Hediye vermek her iki taraf için de eğlenceli olmalı . Eğer anlarsan, bir sürü sığır var. Seçiminizde bol şans!

Unutmayın en iyi hediye, Hediyedolu'dan alınır.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır