Makale Kategorileri

Makaleler » Blog » Hediyeler ne sıklıkla verilmelidir?

Hediyeler ne sıklıkla verilmelidir?

Hediye vermenin amacı, bir ilişkinin gelişmesine ve sürdürülmesine yardımcı olmaktır, özel günleri kutlamanın, şefkat göstermenin veya yanlış bir şey için özür dilemenin bir yoludur Hediyeler, arabayı yıkamaktan, romantik bir akşam yemeğine çıkmaktan veya maceralarla dolu bir hafta sonu düzenlemekten jest olabilir. Ancak bazen ne sıklıkla hediye verildiğine bağlı olarak, bir ilişki üzerinde olumlu veya olumsuz bir etkisi olabilir.

Hediyeler çok sık veya yeterince sık verilmiyorsa, olumsuz duygular yükselme eğilimindedir ve bir ilişkiyi mahvedebilir, bu nedenle bir ilişkide olumlu bir etkiye sahip olmanız için yapılacak en iyi şey erkeğinize ılımlı bir şekilde hediyeler vermektir.

Öyleyse, neyin ölçülü olacağını ve erkeğinize ne zaman hediye vereceğinizi nasıl bilebilirsiniz? Bu, ilişkinizde içinde bulunduğunuz aşamaya bağlı olacaktır.

  • Yeni bir ilişkide

Yeni bir ilişkide hediye vermek biraz dengeleyici bir eylemdir çünkü ilişkide çok fazla, çok erken harcarsanız, yapışkan ve çaresiz olarak çıkma riskiniz vardır. Öte yandan, çok az harcarsanız, o zaman hiç umursamıyormuşsunuz gibi görünürsünüz En iyisi, hediyeleri basit ama düşünceli tutmak ve ilişkiyi bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsanız, birlikte yapabileceğiniz eğlenceli bir aktivite düzenleyerek bunu yapın.

  • Daha uzun bir ilişkide

Ne kadar uzun süre birlikte olursanız, hediyelerinizi ilgi alanlarına ve hobilerine odaklayabildiğiniz için o kadar kolay olur, ancak yine de hediyelerinizi küçük ama düşünceli tutabilir veya daha büyük bir fiyat etiketi ile daha büyük bir hediyeye yatırım yapabilirsiniz, ancak hediyenin olduğundan emin olun. aslında adamınızın isteyeceği bir şey.

Erkekler hediye almaktan hoşlanıyorsa, ona alabileceğiniz en iyi hediyeler nelerdir?

Erkekler , kişisel veya profesyonel yaşamlarına katkıda bulunacak pratik hediyelerden hoşlanıyor gibi görünüyor Yeni bir ilişki içindeyseniz, sevdikleri ve ilgi alanlarının ne olduğunu bilmek için zaman ayırarak onlara çok fazla düşünce ve çaba harcadığınızı gösteren hediyeleri takdir edeceklerdir.

Birkaç yıldır birlikteyseniz, onu şimdiye kadar çok iyi tanımalısınız, onu mutlu eden şeyleri, neyi sevdiğini ve neyi sevmediğini bilmelisiniz. Yeni bir şey denemek istiyorsanız, kesinlikle deneyin ve nasıl tepki vereceğini görün. Onun ve ilgi alanlarının hediyesini verdiğin sürece, iyi olmalısın.

İşte yeni bir ilişki için düşünebileceğiniz birkaç şey:

Boş zamanlarını nasıl geçirmeyi sevdiğini belirleyin

Aşağıdakileri göz önünde bulundurarak erkeğinizi gözlemlemek için zaman ayırın:

  • O ne tür bir insan? Maceracı bir tip mi ve dış mekanı seviyor mu yoksa daha çok oyun ve aletleri seven iç mekan tipi mi?
  • Dışarıda yaşayan bir insansa, ne tür şeyler yapmaktan hoşlanır? Yürüyüş yapmak mı, tırmanmak mı, kano yapmak mı, kir bisiklet sürmek mi?
  • İç mekan tipi bir insansa ve oyun oynamayı seviyorsa , o zaman ne tür oyunları oynamaktan hoşlanır?
  • En yeni ve en büyük gadget'lardan hoşlanıyorsa, o zaman hangi tür gadget'lar?

Hobisiyle bir sonraki seviyeye geçmesine yardımcı olacak öğeleri düşünün.

Artık ilgi alanlarının ve hobilerinin ne olduğunu biliyorsunuz. Onun hobisinden daha çok zevk almasına neyin yardımcı olacağını düşünün, hobisini bir sonraki seviyeye taşımak için ihtiyaç duyabileceği şeyler.

İzlemeyi sevdiği sporları takip edin

Sevdiği bir başka harika hediye fikri de en sevdiği spor ve tuttuğu takımla ilgili herhangi bir ürün, takım forması veya maç biletleri gibi eşyalar.

İş yerinde daha iyi performans göstermesine yardımcı olacak öğeleri düşünün.

  • Yaptığı işin doğasını düşünün. Bir satış müdürü, bir doktor, bir avukat ve bir sağlık ve fitness eğitmeninin hepsi farklı istek ve ihtiyaçlara sahiptir.
  • Kariyer hedeflerine ulaşmasına veya daha verimli olmasına yardımcı olacak öğeler hakkında düşünün. Belki işini daha kolay veya hızlı yapmasına yardımcı olacak bir şey.

Kendisine satın almayı sevdiği şeyleri gözlemleyin.

İkiniz dışarıda biraz alışveriş yaparken, kendine alışkın olmayan şeyleri veya almak istediğinden bahsettiği şeyleri not edin.

Unutmayın! En etkili hediyeler, Hediyedolu'dan alınır!

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır