Deri cüzdan, siz ve değer verdiğiniz kişiler için uzun ömürlü ve kullanışlı bir aksesuardır. Cüzdanlarımız kartlık ve klasik cüzdan olmak üzere iki ana çeşit olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Ürünlerimiz tamamiyle yerli ve milli imkanlarla üretilmiş olup, yüzde yüz dana derisinden imal edilmiştir. Ürünlerimiz kutusu ile en kısa sürede siz değerli müşterilerimize yollanmaktadır. Hediyelik Deri Aksesuar almak için en güvenilir ve kalitenin adresindesiniz. Ürünlerimiz tamamen Zenga firmasina ait olup, üretimi itina ile yapılmaktadır.

  Ürün görselleri tamamen orjinal olup, gözüktüğü gibi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

  Cüzdan alırken, yeterli bozuk ve kağıt para alanına sahip olmalıdır. Taşıdığınız kredi kartı, okul kartı, üyelik kimliği gibi önemli ve yanınızda taşımanız gereken kartlar için yeterli alana sahip olmalıdır. Öte yandan alacağınız cüzdan nüfus cüzdanı, ehliyet ve benzeri önemli ürünleri alabilecek kadar genişlikte bir alana sahip olmalıdır. Kendinize veya sevdiklerinize alacağınız cüzdan modeli, kullanılan çanta ve kıyafetler ile ebat ve renk açısından uyum içerisinde olması gerekmektedir.

  NEDEN HEDİYE DERİ AKSESUAR?

  Neden hediye deri aksesuar alınmalı? Eğer bir yakınınıza hediye almak istiyor ve onu mutlu etmek için can atıyorsanız doğru adrestesiniz. Öncelikle alacağınız hediyenin uzun süre boyunca sevdiğiniz kişi tarafından kullanılması ve keyfini sürmesini istiyorsanız, deriden imal edilmiş bir ürünü tercih etmeniz gerekir. Alacağınız ürünün karşınızdaki kişi tarafından uzun süre kullanılmasını istiyorsanız, o kişinin zevk ve görüşlerini muhakkak dikkat etmeniz, en doğru tercih olacaktır. 

  Erkek Deri Cüzdan alırken kalite ve tasarıma özellikle dikkat edilmelidir. Kullanılacak olan ürünün her ödeme sırasında meraklı gözlerin odağı haline gelmesi muhtameldir. Sizde sıradan ve kaltesiz ürünlerden sıkılmadınız mı? Zenga Deri Cüzdan ve Kartlık çeşitleri sizler için özenle el işçiliği ile üretilmiştir.

  Bu yıl en çok tercih edilen Deri Erkek Cüzdan ve Kartlıklar sizler için derlenip özenle kategorilerimize sıralanmıştır. Ürünlerlmiz seçilirken yılın trend takım elbiseleri ve spor kıyafetleri göz önünde bulundurularak, seçilmiş ve sizler için özenle tasarlanmıştır. Ürünlerimiz birçok insan tarafından tercih edildiği için trend ürünler arasındaki yerini almıştır.

  Hediyelik Deri Aksesuar


 • ÜCRETSİZ KARGO
  HDZ-102 Zenga Deri Erkek Cüzdanı
 • ÜCRETSİZ KARGO
  HDZ-254 Zenga Deri Erkek Cüzdanı
 • ÜCRETSİZ KARGO
  HDZ-800 Zenga Deri Erkek Cüzdanı
 • ÜCRETSİZ KARGO
  HDZ-267 Zenga Deri Erkek cüzdanı
 • ÜCRETSİZ KARGO
  HDZ-228 Zenga Deri Erkek Cüzdanı
 • ÜCRETSİZ KARGO
  HDZ-189 Zenga Deri Erkek cüzdanı
 • ÜCRETSİZ KARGO
  HDZ031-  Zenga Deri Kartlık 
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır