Makale Kategorileri

Makaleler » Blog » İLK SEVGİLİLER GÜNÜNÜZDE PARTNERİNİZİ ŞAŞIRTACAK 9 HEDİYE

İLK SEVGİLİLER GÜNÜNÜZDE PARTNERİNİZİ ŞAŞIRTACAK 9 HEDİYE

Hediyeler sevgi jetonladır her zaman dikkat etmelisiniz hangi beklediğimiz şekilde aldı ama gereken ilk hediyeler San Van Valentine zorluk başka bir düzeye 'ın hareket. Güzel, özel olmasını ama birlikte çok az zamanımız varsa çok da ezici olmamasını istiyoruz. Dolayısıyla bu yazımızda sizlere ilk 14 Şubat'ınız için birlikte hediye fikirleri vereceğiz  ve bu özel günde mutlaka partnerinizi şaşırtacaksınız .

İlk sevgiliyi kutlamak için en orijinal hediyeler

Daha fazla beklemek istemiyorsanız ve ilk Sevgililer Günü'nü birlikte kutlamak için partnerinize ne vereceğinizi  hala bilmiyorsanız  , şüphesiz onu ağzı açık bırakacağınız en iyi fikirleri bulacaksınız. Not alın!

Özel çikolatalar

Bir çikolata herkes tarafından sevilir, ancak özellikle partneriniz için yapılmış bir çikolata ise, sizin açınızdan dikkat ve özveri gösterecektir. Kendiniz yapabilir veya bir pastanede yaptırabilirsiniz. Likörleri, kuruyemişleri veya partnerinizin en sevdiği tatları ekleyebilirsiniz. Sunum ve lezzet birlikte ilk sevgilinizin harika bir anısı olacak .

 

Bir hazine haritası

İçin ilk Sevgililer Günü buluşmanızı kutlamak,  bu haritanın somut hediyeler, ödüller, öpücüklere, caresses yol açabilir ve daha da anı uzatmak için eğlenceli bir oyun. "Tutkunun günlüğü" tarzında eşinizi hazineye götüren oklar koyabilirsiniz.

En sevdiğiniz seriden bir tişört

Erkek veya kadın partnerinizin cinsiyetine bakılmaksızın, birlikte ilk 14 Şubat için en iyi hediyelerden biri,  en  sevdiğiniz dizi veya filmden bir sweatshirt veya t-shirt. Terlemeden, filmleri veya dizileri seviyorsanız, o hediyeyle mutlu olacaksınız.

Kişiselleştirilmiş bir şiir veya şarkı

Yazmada iyiyseniz, onun hakkında bir şarkı veya şiir yazabilirsiniz ; Ama yazmak senin işin değilse, dikkatli ol, düpedüz sevimsiz olanı çizebilirsin.

Bir gezi

Bundan daha iyi bir hediye var mı? İlk 14 Şubat'ınızı birlikte kutlamanın en iyi planlarından biri ve kesinlikle haklı olacaksınız. En iyisi, ikinizin de ziyaret etmediği bir destinasyon seçmek olacaktır. Bu yüzden sevgilinizi Sevgililer Günü'nde şaşırtmak istiyorsanız  , bu en orijinal ve aynı zamanda en az beklenen hediyedir  .

Ayakkabı

Sporcu veya koşan bir adamsa, en sevdiği markanın ayakkabılarıyla onu şaşırtabilirsiniz. Erkekler ve kadınlar için ayakkabılar her zaman dört gözle bekleyeceğiniz bir şey olacaktır, bu nedenle hediyenizin memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Ne seçerseniz seçin, sadece vermek istediklerinize değil, eşinizin takip etmeyi sevdiği modaya odaklanın .

En sevdiği yazarın son kitabı

Partnerinizin belirli bir yazarın hayranı olduğunu biliyorsanız, sizi dikkatli ve adanmış biri olarak konumlandıracak en son başlığı satın alma fırsatını yakalayın ve bu fırsatı değerlendirin . Ayrıca burçlara ve zevklerinize göre ideal hediyeyi de bulabilirsiniz .

Bir konsere bir bilet

Müzik aşığıysanız, en sevdiğiniz canlı müzikle duyularınızı harekete geçirin, daha ne isteyebilirsiniz?

Unutmayın! En etkili hediyeler, hediyedolu'dan alınır.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır