Makale Kategorileri

Makaleler » Blog » Öğretmene ne hediye alınır?

Öğretmene ne hediye alınır?

Öğretmenler, muhtemelen çoğumuzun karşılaşacağı süper kahramanlara en yakın şeylerdir, ancak her ne sebeple olursa olsun, onlara minnettarlığını ifade edecek doğru hediyeleri bulmak büyük bir zorluk olabilir. Öğretmenlerin öğrencilerden ve velilerden gerçekten ne istediklerini ve ne istemediklerini öğrendik. Bu 18 öğretmen onaylı hediye, tüm sınıf seviyelerinin öğretmenlerinin sevdiği kişisel ve pratik öğelere sahiptir. En iyi kısım? Bütçeniz ne olursa olsun, öğretmeninizin gününü (veya yılını) yapmak gerçekten çok kolay.

Öğretmenler kesinlikle hak ettikleri krediyi almıyorlar. Okul konularının ötesinde, hangi sınıfta olursa olsun, anaokulu veya lise son sınıfta olsun, çocukların hayatlarını kelimenin tam anlamıyla şekillendiriyorlar ve bunu her zaman şevk ve sabırla yapıyorlar ki bu tahmin edebileceğiniz gibi bundan daha zor. sesler.

Sınıfının ihtiyaçlarını öğrencilerinin önüne koymayan ve onun hakkında hiçbir şey düşünmeyen bir öğretmen bulmakta zorlanacaksınız. Hayatınızdaki öğretmenler her yıl özel bir teşekkürü hak ediyor, ama özellikle bu sefer. Basitçe söylemek gerekirse, zor bir durumdu.

?Öğretmenler temelde 24/7 iş başında oldukları için, onları elde etmenin mükemmel bir hediyesi, bir öğretmenin onları organize tutmak için planlayıcısı veya barındırıyorlarsa kullanabilecekleri bir grafik tablet olsun, işlerini bir şekilde kolaylaştıracak bir şeydir. uzaktan öğrenme sınıfları.

Ancak hediyenizi, hayatınızdaki öğretmene kendi kendine bakmaya ve biraz da şımartmaya yer açmasını hatırlatmak için de kullanabilirsiniz. Onlara bu hafızalı köpük masaj koltuğu minderini verirseniz, iyi bir şekilde kullanılacağından emin olabilirsiniz, özellikle de hediye ettiğiniz öğretmen bütün gün ayakta duruyorsa. Yine de basit tutmak istiyorsanız, bir hediye kartıyla asla yanlış gidemezsiniz. Herhangi bir öğretmen size bir sınıfı dekore etmenin ucuz olmadığını söyleyecektir.

Ne alırsan al, hayatındaki öğretmen çok minnettar olacak. Bu onların doğasında. Biraz daha inspoya mı ihtiyacınız var? İşte editörün seçimleri ve kullanıcı incelemelerinin karışımına dayanan 2020'nin en iyi öğretmen hediyeleri.

Tatillerde, Öğretmenlerin Takdir Günü'nde veya okul yılının son gününde olsun, yukarıda ve öteye geçen eğitimciler için hediyeler her zaman size teşekkür etmenin ve yüzlerine bir gülümseme koymanın anlamlı bir yoludur. Öğretmenler için her zaman popüler olan hediyeler var: elma motifi, tatlılar ve kafein içeren herhangi bir şey. Ama bu yıl, neden seçimlerinizle kalıpların dışında düşünmeyesiniz? Öğretmenlere zevklerine göre daha kişiselleştirilmiş bir şey sunarak, hediye verme konusunda yaratıcı olmak eğlencelidir - bu şekilde, inanılmaz sıkı çalışmalarını, sabrını ve işe bağlılıklarını ne kadar takdir ettiğinizi bileceklerdir. Sabah kahveleri konusunda çok spesifik olduklarını biliyorsanız, normal kupa ve fasulye seti yerine, kahveyi ekstra sıcak tutan benzersiz bir demleme veya yüksek teknoloji ürünü bir kupa arayın. Ya da belki de en sevdikleri çalışma çantası giyilmiş olabilir - ders planlarını, kitapları ve aletleri kolayca taşıyabilmeleri için kişiselleştirilmiş bir el çantası veya yeni bir dizüstü bilgisayar çantası gibi iş için pratik bir şey hediye etmenin zamanı gelmiş olabilir.

Elmaları kendi öğle yemeğiniz için saklayın ve bunun yerine bu düşünceli hediyelerden biriyle öğretmeninize sürpriz yapın. Unutmayın! Hediyedolu.com olarak sizler için en iyi öğretmen hediyelerini derledik. Durmayın hemen bize ulaşın.

ÖĞRETMENE HEDİYE FİKİRLERİ

KUCAK TEPSİSİ

ZENGA DERİ CÜZDAN

AHŞAP TABLO

USB KALEM

KİŞİYE ÖZEL KUPA BARDAK

KİŞİYE ÖZEL AJANDA

KARTLIK 

İKİLİ KALEM SETİ

MDF TABLO

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır