Makale Kategorileri

Makaleler » Blog » Sevgililer gününde ne alınır?

Sevgililer gününde ne alınır?

Sevgililer Günü'nden daha yakınlaştırıcı bir tatil var mı? Mutlu bir şekilde bekar ya da tamamen kapılmış olsanız da - ya da arada bir yerde - 14 Şubat burada ve sevgiyi yayabilirsiniz. 

Hediye verme havasındaysanız, özel biriyle birlikte duş alabileceğiniz her türlü moda, güzellik ve ev fikrimiz var. Malin + Goetz, Diptyque ve Lululemon gibi markalardan bu hediyeleri sevgiliniz veya sizin için dünyayı ifade eden herhangi biri için satın alın. 

Ayrıca, gideceğiniz yer ne olursa olsun, büyük buluşma gecenizde giymek için mükemmel elbiseleri bulduk. Topshop saten mini, daracık siyah bir Reformasyon elbisesi, işlemeli fuşya ASOS midi ve çok daha fazlasını seçin. 

Son olarak, Sevgililer Günü'nü evde kıvrılıp romantik bir film izleyerek geçirmeyi tercih ediyorsanız, şu anda izleyebileceğiniz en tatlı ve en tatlı filmleri Netflix, Hulu , Amazon Prime Video ve Disney + üzerinde derledik . (Aslında bu filmleri yıl boyunca izliyoruz, çünkü bizler böyle enayileriz.)

Aşağıda, Sevgililer Günü'nü şık bir şekilde kutlamak için rehberimiz.

Sevdikleriniz İçin Son Dakika Sevgililer Günü Hediyeleri
Amazon Prime ve yenilikçi gönderi çözümlerine sahip diğer şirketler sayesinde, bu yıl geç bir Sevgililer Günü hediyesi için hiçbir bahane yok.


Ona En İyi Sevgililer Günü Hediyeleri Sıcak kalmasına, organize olmasına, şık bir şekilde seyahat etmesine, havalı görünmesine, zamanında olmasına, güzel kokmasına ve en sevdiği yeni albümünü dinlemesine yardımcı olun. Tebrikler, resmi olarak gelmiş geçmiş en iyi kız arkadaşsınız.

Ona En Güzel Sevgililer Günü Hediyesi
Belki bir kız arkadaş için alışveriş yapıyorsunuz; belki kendiniz için alışveriş yaparsınız. Her iki durumda da, bu hediyeler şıktır ve ekstra özel birine layıktır (özellikle lüks saten uyku seti!). 

Sevgililer Günü'nde
Giyilecek Muhteşem Elbiseler Sevgililer Günü , bu yıl bir Cuma günü düşüyor, bu da dışarı çıkmak için sevimli bir elbiseye ihtiyacınız olduğu anlamına geliyor. Nordstrom, Revolve, Shopbop aracılığıyla minilerden maxise kadar en baş döndürücü saçları satın alın ve diğer çevrimiçi perakendeciler.

Bu Sevgililer Günü'nde İzlenecek Romantik Filmler
Harry ve Sally, Kate ve Leopold, Harold ve Maude, iki takım manşetlere giren kraliyet ailesi - tüm favori çiftlerimiz şu anda yayın yapıyor. Gerçek ya da kurgusal olsun, her çiftin anlatacak kendi büyüleyici, güzel (ve, tamam, bazen kalp kırıcı) hikayeleri vardır.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır