Makale Kategorileri

Makaleler » Blog » Sevgilime ne zaman hediye almalıyım?

Sevgilime ne zaman hediye almalıyım?

 

1 Aralık, Noel'de tüm yılın açgözlülüğünün ve tembelliğinin görkemli bir kutlamasıyla sona erene kadar 25 günlük düz tüketicilik anlamına geliyor.

Gerçeklerle yüzleşin, hayatınızdaki biri sizden bir hediye bekliyor ve bir noktada bir liste oluşturmak, ne satın alacağınızı planlamak, aslında söz konusu hediyeleri satın almak, onları paketlemek (veya tembel olmak için yeterince uzun süre ayık kalmanız gerekecektir benim gibi her zaman her şey için hediye çantalarını koyan çuval) ve Tanrı'ya dua et ki sana sahte "oh vay! Çok hoş!" açtıklarında.

Bu yıl kendime, aileme ve arkadaşlarıma hediyeler almaya ek olarak, yeni bir kızla çıkmanın kırışıklığını da ekledim. Bu noktada yaklaşık iki aydır dışarı çıkıyoruz, bu da Noel geldiğinde üçün olacağı anlamına geliyor. Kesinlikle gelişigüzel bir şekilde flört etmekten daha fazlasıyız, ancak bundan bir ay sonra kesinlikle birlikte olacağımızı söylemekten çekinmediğim noktaya özel değil.

Öyleyse soru, hediye verme yükümlülüklerim nelerdir? Her zaman olduğu gibi, harika okuyucular hiperaktif beynim olan yeteneğimi paylaşabilmeleri için bu problemi fazlasıyla analiz ettim. Bu yüzden, korkunç bir hediye vermemek ve Noel jambonu yerken kesin tatil seksini masanın üzerinde soğuk bakışlara çevirmemek için sözlerime kulak ver. Ve evet, bu tavsiye benim hediyem olarak sayılıyor, yani bu tatil sezonunda size her şeyden başka bir şey almam gerekmiyor. Enayiler.

Bir Yılı Aşkın Evli, Nişanlı veya Flört

Evet aptal, karına bir hediye almalısın. Bunu zaten bilmelisin. Bunu bilirsem ve sen bilmiyorsan, hayat senin için gerçekten zor olacak. Bu basit, otomatiktir. Kocanız, karınız, nişanlınız veya uzun vadeli sevgiliniz bir hediye alır.

Üstelik sadece bir hediye almakla kalmıyor, aynı zamanda en iyi hediyeyi de alıyorlar. Hanukkah için karısına bir şey alması gerektiğini düşünmeyen aptal bunu anlamadıysa, elleriyle size tekrar haykırmama izin verin: EN İYİ HEDİYEYİ ALDI. Babanıza Noel'de emeklilik hediyesi olarak 200.000 TL'lik bir araba alsanız bile, karınız bir aylık bir yolculuk ya da pahalı mücevherler alsa iyi olur. Arkadaşı Rob, gol atmayı başardığınız Super Bowl'a iki kişilik biletler konusunda bayılırken, karısı orada elinde bir hediye kartıyla duran salak olmak istemezsiniz. Onlara bir hediye alın, yeni bir mutfak aleti ya da alet takımı gibi çok evcik olmadığından emin olun. Partnerinizi biraz şımartın ve biraz ökseotu hareketiyle sıkıcı hayatlarınızı canlandırmak için tatil sezonundan yararlanın.

Bir Yıldan Fazla Arkadaş (Uzun Mesafe)

Bu, yukarıdaki kural için bir uyarıdır. Uzun süredir dışarı çıkıyorsanız, ancak birlikte yaşamıyorsanız veya önemli miktarda ayrı zaman geçirdiyseniz, beklentilerinizi biraz değiştirebilirsiniz. Evet, yine de bir hediye almanız gerekiyor, ancak bankayı kırmanız gerekmiyor, çünkü ailenizle kutlayacakları ve hediyelerini neyle karşılaştıracakları gibi bir samimiyet seviyesi yok. küçük kardeşin var. Bu aynı zamanda, muhtemelen, bir çift olarak birlikte ilk gerçek, meşru Noel'iniz. Noel'in nasıl ilerleyeceği konusunda iyi bir izlenim bırakmak istiyorsunuz, ancak yükünüzü boşa harcamak ve beklentileri çok yükseğe çıkarmak istemiyorsunuz. Bu noktadakiler için harika öneriler, etkinlik temelli her şeydir. Güzel yemekler, geziler, konserler ve benzerleri, sürekli bir ilişki içinde olduğunuz biri için birinci sınıf hediye fikirleridir, ancak her ne sebeple olursa olsun, üzerinde uzun vadeli bir damga yoktur. Henüz ona hepimizin istediğini bildiğimiz tek parça mücevheri vermediğin için takı, sizler için aldatıcı bir teklif. Daha iyi bir fikir, tatili birlikte kalıcı anılar yaparak geçirmek.

Altı Aydan Bir Yıla Arkadaş

Tamam, hala ilişkinin ilk aşamalarındasın, ama kesinlikle bir ilişki içindesin. Muhtemelen evinde yattığı zaman için bir şeyler bırakmıştır. Her akşam ona iyi geceler yazıyorsun. Haftada en az üç kez görüşüyorsunuz.

Burada derinlerdesin. Yani evet, bir hediye almalısın. Uzun vadeli ilişkiler için yapılan aktivitelerden herhangi biri burada işe yarıyor, ancak sadece biraz küçültüldü.

Örneğin, uzun vadeli ortaklar arasında bir haftalık Türkiye gezisi ile Adalara bir hafta sonu gezisi arasında geçiş yapın. Buradaki iyi bir pratik kural, muhtemelen onlara kendi menfaatleriyle ilgili bir şey elde etmektir. Önemsediğini ve umursamadığın şey hakkında ne zaman konuşsalar onlara dikkat ettiğinizi gösterir.

Üç Aydan Altı Aya Arkadaş

Bu noktada, muhtemelen ilişkinizde ayrıcalıklı hale geliyorsunuz. Bu, uygulandığınız ilk büyük test, bu yüzden bunu mahvetmemek çok önemli. Fiyatın üst sınırı olarak altı aydan bir yıla kadar olan yönergeleri alın, ancak birlikte olduğunuz zamandan itibaren bazı iç şakalara veya anılara daha fazla odaklanın. Bu kadar erken dönemde, gerçekten satın aldığınız şeyden çok arkasındaki düşünceyle ilgili.

Bir Aydan Üç Aya Arkadaş

Bir hediyenin gerekli olup olmadığını her iki şekilde de tartışabileceğiniz gri bir alana girmeye başladığımız yer burasıdır. Bu zaman dilimindeki ilişkiler "o gördüğüm kız" dan "üçüncü randevumuzda DTR konuşması yaptık" a kadar geniş bir yelpazede olduğundan gerçekten kapsamlı bir tavsiye veremem. İşte birkaç temel kural. - Eğer özelseniz, onlara bir hediye almalısınız. - Eğer 5 defadan daha az dışarı çıkmışsanız, kesinlikle onlara bir hediye almanıza gerek yoktur - Kardeşleriyle veya arkadaşlarıyla birden çok kez tanıştıysanız, muhtemelen onlara bir hediye almalısınız - Patronları veya ebeveynleriyle tanıştıysanız, onlara bir hediye almalısınız.

 

Bir aydan kısa

Onlara hediye almayın. Onlara bir hediye almamalısın demiyorum, onlara hediye almadın diyorum. Yeterince uzun süredir dışarı çıkmadınız, bu çok erken olan çok agresif bir hareket. Burada elini fazla oynuyorsun. 2 haftadır çıktığınız bir kıza Noel hediyesi, tamamen kolay ve kaygısız olması gereken bir şey üzerinde gereksiz baskı oluşturur. Sana bir hediye alamazsa kendini kötü hissedecek ve çok hızlı çok ciddileşip ciddileşmediğini merak etmesine neden olacak. Bu, çok erken ilk randevu seviyesinde güller getirmek ve "Seni seviyorum" demek.

Unutmayın, Hediyedolu.com olarak sizler için en iyi ve kaliteli hediyeleri satışa çıkardık. Hemen bize ulaşın.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır